18 °C Çağlayan Mahallesi 2054 Sk. No:21 Muratpaşa/Antalya 0242 277 13 29

Mayıs-Haziran ayları, hem baharın en güzel yaşandığı hem de yazı karşılamak için yapılan bahar tatilinin en keyifli olduğu zamanlar. Bahar yağmurlarının bittiği, güneşin biraz daha sıcak yüzünü göstermeye başladığı ve deniz suyunun giderek ısındığı mayıs-haziran aylarında; tatil yapmak için güzel bir Ramazan Bayramı tatili fırsatımız da varken tatil yapmamak ayıp olur herhalde.

Cemrelerin de düştüğü bu aylarda turizmin merkezi ve tatilin cenneti, Akdeniz Bölgesi'nin incisi Antalya'nın da en güzel zamanları. Deniz suyu tam kıvamında, güneş en güzel ve içimizi ısıtan ışıklarını gönderiyor yeryüzüne. Eğer hala ilkbahar tatili için rotanıza karar vermediyseniz önerimiz Antalya!

Antalya, hareketli ve gözde bir tatil cenneti olduğundan gece hayatı da oldukça renkli ve eğlenceli. Üstelik bahar aylarında henüz o yoğun kalabalık da bölgeye akın etmediğinden, gece kulübünün ve müziğin keyfi daha da artacaktır.

Masmavi engin denizi ve altın sarısı, tertemiz kumların kapladığı plajları; bahar aylarında oldukça sakin ve sessizdir. Bu bile Antalya'nın keyfini çıkarmak ve bölgeye gitmek için büyük bir sebep. Eğlenceli tekne gezilerinin ya da plajda gün boyunca uzanıp kulaklığınızı takıp kitap okumanın keyfi paha biçilemez!

Peki ben Antalya'ya tatile gitmek istiyorum. Fakat 5 yıldızlı oteller bizim bütçemizi zorlar dediğinizi duyuyor gibiyiz.

İşte bu devrede Laren Family Hotel & Spa devreye giriyor. Nasıl mı ?

Düşünsenize şehir içerisinde yeni nesil butik otel Havuzda uzanıp kitap okuyabiliyorsunuz. Tatilde kitap okumak istemiyorum diyorsanız sizi havuz içerisindeki jakuziye tavsiye etsek ?

Bütün yıl çalışıp stres yaşamışsınız rahatlamak dinlenmek istiyorsunuz. Düşünsenize otelde tuz odası, buhar odası, sauna, jakuzi,macera duşu ve profesyonel spa ekibi güler yüzleriyle sizlere hizmet vermek için beklemektedir.

Şehir içerisinde 5 * otel hizmeti vermekte olup bütçenizi zorlamayacaktır.

 

Berfin IRMAK                  

ARA